کمبود فضاهای آموزشی در آرین‌شهر/ مسؤولین آموزش‌وپرورش برای دانش‌آموزان دختر این شهر فکری بکنند | پایگاه تحلیلی

شاپ رام www.shoprom.ir

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام‌والمسلمین محمدحسن فرح‌بخش در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری فارس در آرین‌شهر با اشاره به برگزاری بیستمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در خراسان‌جنوبی اظهار داشت: بحث ساخت اماکن مقدسه از جمله مسجد و مدارس جز کارهای باقیات‌الصالحات هستند که برای انسان باقی می‌ماند.

وی با بیان اینکه در روایات آمده است وقتی انسان از دنیا می‌رود پرونده برخی از کارهای خیر او از جمله فرزند صالح و سنت حسنه باقی می‌ماند،  اضافه کرد: بحث مدرسه‌سازی همیشه مهم بوده و بعد از پیروزی انقلاب نیز به برکت نظام جمهوری اسلامی گسترش بسیاری پیدا کرده است.

امام جمعه آرین‌شهر با بیان اینکه ساخت مدارس در مناطق محروم می‌تواند از برکت و ثواب بیشتری برخوردار باشد، افزود: آرین‌شهر در تأمین فضاهای آموزشی مورد نیاز دانش آموزان نیازمند حضور پررنگ خیرین است به‌گونه‌ای که در برخی از مدارس شبانه‌روزی پسران و دختران این شهر کمبودهایی احساس می‌شود.

فرح‌بخش در ادامه بیان کرد: قسمت خوابگاه مدرسه شبانه‌روزی پسران حصار ندارد و امیدواریم مسؤولین آموزش‌وپرورش برای دانش‌آموزان دختر این شهرهم  فکری بکنند و آموزشگاهی مجزا برای تحصیل آنان بسازند.

وی با اشاره به برگزاری بیستمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز در خراسان‌جنوبی در ۸ اردیبهشت از خیرینی که توجه خود را معطوف علم‌آموزی دانش آموزان کرده‌اند، قدردانی کرد.

امام جمعه آرین‌شهر در پایان با اشاره به اینکه وظیفه همه مردم این است که زمینه گسترش علم در جامعه را فراهم کنند، خاطرنشان کرد: امیدواریم جامعه به جایگاه اصلی خود دست یابد و تمام علوم در جامعه را به برکت اسلام داریم.

شاپ رام www.shoprom.ir

خبرگزاری خراسان رضوی و جنوبی

منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “کمبود فضاهای آموزشی در آرین‌شهر/ مسؤولین آموزش‌وپرورش برای دانش‌آموزان دختر این شهر فکری بکنند | پایگاه تحلیلی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 7 =

ما را دنبال کنید..

گاه‌شمار تاریخ خورشیدی

آخرین دیدگاه‌ها

    بایگانی تاریخ خورشیدی

    موضوعات

    مشترک خبرنامه شوید

    برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

    تازه ترین نظرات