دولت بسته کاملی از سیاست‌های ارزی جدید ارائه نکرده است/متقاضیان دریافت ارز در بلاتکلیفی

شاپ رام www.shoprom.ir

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون دولت بسته کاملی در خصوص سیاست‌های ارزی جدید برای ساماندهی بازار ارز ارائه نکرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی اکبر کریمی، نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس و نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با اراک امروز؛ در خصوص آخرین تصمیمات اتخاذ شده در خصوص بازار ارز گفت: در روزهای اخیر جلسات بسیاری در کمیسیون اقتصادی مجلس در خصوص ساماندهی بازار ارز با حضور مسئولان ارشد دولت برگزار شده است.

وی افزود: باتوجه به اینکه هنوز تدابیر دولت در خصوص ساماندهی بازار ارز به شکل منسجم و کامل اجرایی نشده است، منتظریم تا سیاست‌های دولت در این زمینه به صورت منسجم و کامل ارائه شود تا پس از آن در کمیسیون اقتصادی بتوانیم به نقد و بحث این سیاست‌ها بپردازیم.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تاکنون دولت بسته کاملی در خصوص سیاست‌های ارزی جدید برای ساماندهی بازار ارز ارائه نکرده است.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تعیین نرخ ۴۲۰۰ در هفته گذشته برای ارز این انتظار را در بازار ایجاد کرد تا دولت قدم های بعدی را بردارد و متقاضیان مختلف در این بازار را تعیین تکلیف کند.

وی با تاکید بر اینکه سیاست های ناقص دولت در اجرای سیاست های جدید ارزی طی روزهای اخیر باعث شده تا اکثر متقاضیان ارز در بلاتکلیفی به سر برند، خاطرنشان کرد: بسیاری از متقاضیان که نیازمند واقعی دریافت ارز هستند نمی‌دانند چه سرنوشتی در انتظارشان است.

انتهای پیام/

 

شاپ رام www.shoprom.ir
خبرگزاری خراسان رضوی و جنوبی
منبع

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “دولت بسته کاملی از سیاست‌های ارزی جدید ارائه نکرده است/متقاضیان دریافت ارز در بلاتکلیفی”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

ما را دنبال کنید..

گاه‌شمار تاریخ خورشیدی

آخرین دیدگاه‌ها

    بایگانی تاریخ خورشیدی

    موضوعات

    مشترک خبرنامه شوید

    برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

    تازه ترین نظرات