۱۱ میلیارد ریال اعتبارات تصویبی فضای سبز شهرداری/ پیشرفت ۷۵ درصدی باغ پرندگان

شاپ رام www.shoprom.ir

مجتبی انصاری، مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری بیرجند در گفتگو با خبرنگار خاورستان، به وجود مرکز متخصص ومتمرکزعرضه گل وگیاه در استان اشاره کرد و افزود: نیاز شهروندان در تهیه گل وگیاه طبیعی از سویی و فراهم کردن محیط مناسب برای عرضه محصولات تولیدکنندگان از سویی دیگر سبب شد تا ایجاد مرکز دائمی عرضه گل وگیاه از سوی شورای شهر مصوب و اقدامات لازم جهت راه اندازی آن صورت پذیرد .

 

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه ۱۴ غرفه داریم، خاطرنشان کرد: برای ۱۰ غرفه قرارداد اجاره منعقد شده است.

 

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری بیرجند خاطرنشان کرد: این نمایشگاه در حال تجهیز شدن است و دار رونق می گیرد.

 

انصاری یادآورشد: در این مرکز علاوه بر ارائه گل، گلدان، کود، سم، بذر و مواد لازم جهت پرورش گل ارائه میشود تا کالا با قیمت مناسب عرضه شده و همه محصولات به صورت یک جا در اختیار شهروندان قرار بگیرد.

 

وی، هدف اصلی از این مرکز را حمایت از تولیدکنندگان، فروشندگان و ترغیب به خرید و فروش گل و گیاه طبیعی بیان کرد و گفت: محل این مرکز در پارک خانواده روبروی چهارشبه بازار است و تنها در روز چهارشنبه مراجعه ۱۰ تا ۱۵ هزار نفری را به این بازار داریم که این سبب می شود تا این بازار گل و گیاه هم رونقی بگیرد.

 

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری بیرجند با اشاره به اینکه تاکنون تقاضا برای این مرکز خوب بوده است، گفت: باید خود فروشندگان قیمت و کیفیت محصولات را رعایت کنند.

 

انصاری بیان کرد: این بازار دومین بازار تخصصی خراسان است و این کار ارزشمندی است.

 

وی به پروژه بوستان خیابان وصال شعبانیه اشاره کرد و افزود: ۸۰ درصد این بوستان تکمیل شده است و امسال به بهره برداری می رسد.

 

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری بیرجند خاطرنشان کرد: باغ پرندگان بیرجند واقع در پارک جنگلی بیرجند ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 

انصاری گفت: هشت هزار متر کار بهسازی پارک آزادی در حال انجام است که بخش زیادی از جمعیت مردم شمال شهر را پوشش می دهد.

 

وی ادامه داد: محدودیت کمبود آب بحرانی است و باید به سراغ کارهایی برویم که نیاز به آب کمی داشته باشیم

 

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری بیرجند گفت: پارکی برای سایت اداری در نظر گرفته شده اشت که در بودجه امسال دیده شده است و درصورت تحویل زمین، این پارک هم ساخته می شود.

 

جعفری بیان کرد: در مهرشهر سه پارک محله ای پیش بینی شده است که دو قطعه زمین به ما تحویل شده است که امسال ساخت این دو پارک هم در دستور کار است.

 

وی افزود: اعتبارات عمرانی سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری در سال جاری ۳۵ میلیارد ریال و ۷۵ میلیارد ریال اعتبار نگه داری فضای سبز بیرجند است که این اعتبارات تصویبی است و تخصیص آن بسته به اعتبارات شهرداری دارد.

 

انتهای پیام/ ۵

شاپ رام www.shoprom.ir

کانال خبری گلشن

منبع

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “۱۱ میلیارد ریال اعتبارات تصویبی فضای سبز شهرداری/ پیشرفت ۷۵ درصدی باغ پرندگان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

ما را دنبال کنید..

گاه‌شمار تاریخ خورشیدی

آخرین دیدگاه‌ها

    بایگانی تاریخ خورشیدی

    موضوعات

    مشترک خبرنامه شوید

    برای دریافت آخرین مطالب سایت در ایمیل خود عضو خبرنامه شوید

    تازه ترین نظرات